İlginç Bilgiler

Doğum tarihiniz, zayıf noktalarınız hakkında neler söylüyor?

Bilinmeyenler Enteresan Bilgiler İlginç Bilgiler
doğum günü şifresi

Daha iyi olmak için, kendinize nesnel olarak bakmak ve eksikliklerinizi bilmek önemlidir. Bazı insanlar zayıflıklarının ne olduğunu bilir, bazıları ise arkadaşlarının ve ailenin yardımına ihtiyaç duyar, böylece üzerinde çalışmaya değer olduklarını tespit edebilirler.

Potansiyelinize ulaşmak ve daha başarılı olmak istiyorsanız, hangi özelliklere sahip olamayacağınızı öğrenin. Bu Japon yöntemi, doğum tarihinize göre eksikliklerinizi anlatabilir.
Bu eğlenceli bir test ve numerolojiye ve çeşitli tahminlere inanmasanız bile, bu yöntemin ne kadar doğru olduğunu bilmek ilginç olacaktır.

1.Doğum tarihinizin tamamını sayıları kullanarak yazın.
Örneğin, 20 Aralık 1991’de bir kişinin doğum günü, 12/20/1991 veya 20121991 tarihinde yazacağız.

2. Doğum tarihinizde 1-9 arasındaki hangi rakamların eksik olduğunu belirleyin.
Sıfırları saymayın.
Mesela Yukarıdaki örnekte (12/20/1991) 3,4,5,6,7 ve 8 sayıları yoktur.

3. Ardından eksik numaraların eksiklikleriniz hakkında neler söylediğini görün.
Hangi numaraları kaçırdığınızı ve karakteriniz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Eğer 1 numarayı kaçırıyorsanız
Her zaman diğer insanlara karşı dikkatli davranırsınız, ancak bağımsız olarak düşünmek ve hareket etmek konusunda pek iyi değilsiniz. Dengesiz bir ilişkiye yol açabilecek başkalarının size söylediklerini yapma eğilimindesiniz. Başkalarının seni etkilemesine izin verme.
Not: Sadece 2000’den sonra doğan insanlar bu kategoriye girebilir.


Eğer 2 numarayı kaçırıyorsanız
Sen kendin merkezlisin ve belki de biraz umursamazsın. Bazen, ipuçlarını anlamayan ya da diğer insanların tepkilerini yakalamayan bir kişi olduğunuzu söyleyebiliriz. Başkalarının duygularına daha fazla dikkat etmeye çalış.


Eğer 3 numarayı kaçırıyorsanız
Doğum tarihinde 3 sayısı olmayan insanlar inanılmaz derecede inatçıdır ve kaybetmekten nefret eder. Biraz itici olabilirler veya sinir gösterebilirler. Bu kategoriye girerseniz, dikkatli olun, aksi takdirde kendiliğindenliğiniz yanlış anlamalara yol açabilir.


Eğer 4 numarayı kaçırıyorsanız
Hedeflerinize ulaşmak için yavaş ve metodik olarak çalışmanız zor olabilir ve özellikle daha keyifli seçenekler ortaya çıktığında hızlıca dikkatiniz dağılabilir. Özellikle konu paraya geldiğinde, duygularınız hakkında o kadar kolay karar vermeyin.

Eğer 5 numarayı kaçırıyorsanız
Senin suçun kararsızlık. Aynı anda birçok seçeneği göz önünde bulunduruyorsunuz, bu yüzden son bir karar vermek için daha fazla zamana ihtiyacınız var.
Yapışmaya değer bir karar vermek için içgüdülerinize konsantre olun ve güvenin.

Eğer 6 numarayı kaçırıyorsanız
Doğum tarihinizin 6 sayısı yoksa, gerçek “Ben” inizi başkalarına açıklamanız zordur. Aynı zamanda yabancılarla iletişim konusunda endişelisiniz ve karşı cinsin üyeleriyle iletişim kurmakta zorluk çekiyorsunuz. Muhtemelen, çocukluğunuzdaki olaylardan ve aile üyelerinizin davranışlarından büyük ölçüde etkilendiğinizdendir bu durum. Fikirlerinizi başkalarının huzurunda ifade etmekten korkmamak için çok çalışmalısınız.

Eğer 7 numarayı kaçırıyorsanız
Hayatta biraz karamsarsınız, istek ve motivasyonunuz pek yok ama Yine de, olumsuz duygulara rağmen, şanslısınız ve sık sık hayal kuruyorsunuz ve insanları kendinize çekiyorsunuz. Daha iyimser olmak size zarar vermez deneyin mutlaka.


Eğer 8 numarayı kaçırıyorsanız
Tembel ve ertelemeye yatkınsınız. Ayrıca sezgisel olarak çok algıladığınızı ve mantığa dayalı olmadığını da ekleyebilirsiniz. Hayatınızı daha sistematik hale getirmeye çalışın ve kendinizi gereksiz bir sıkıntı yaratmayın.


Eğer 9 numarayı kaçırıyorsanız
Siz gerçekçisiniz, çünkü onların ideallerinin peşinde koşma fikrine bile izin veremezsiniz. Kendinizi değiştirmenin ve günümüzde kalmaya çalışmanın faydasız olduğunu düşünüyorsunuz. Ayrıca diğer değerleri tanımayı da zor buluyorsunuz ve yüzeysel ilişkiler yaratma eğilimindesiniz. Düşünme esnekliğini geliştirmeye çalışın.


Not: Yine, yalnızca 2000 yılından sonra doğan insanlar bu kategoriye girebilirler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır-www.EnteresanHayatlar.Com EnteresanHayatlar.com sitesini görüntülediğiniz an sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.