İlginç Bilgiler

Batman Hikayesi ve Batman Efsanesi ile ilgili Bilinmeyen 5 enteresan Şey

Bilinmeyenler Enteresan Beşli Enteresan Bilgiler
batman efsanesi

Sinemalarda gösterilmek üzere çekilen ilk Batman, 15 serilik bir hikayeyi anlatıyordu. Seride Batman’i Lewis Wilson, Robin’i Douglas Croft canlandırıyordu. işte Batman hikayesi bu şekilde başladı

Kahramanlarımız 2. Dünya Savaşı’nın da yükseldiği dönem olduğu için, baş düşmanları Japon bilim adamı Dr. Daka’ya karşı mücadele veriyorlardı.

Son zamanlarda Batman efsanesi denince her ne kadar akıllara İnterstellar konusu ve interstellar filmine dair bilinmeyenleri anlattığımız Christopher Nolan ve Batman üçlemesi gelse de Batman filmi geçmişi çok daha eskilere dayanıyor.

işte size Batman efsanesi ve Batman Hikayesi ile ilgili bilinmeyenler;

1- Görünüş sırasına göre, sevgili Batman’imizi oynayan aktörler Lewis G Wilson, Robert Lowrey Adam West, Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale, Will Arnett ve sonuncusu ve bazı insanların görüşlerine göre en kötüsü Ben Affleck.


2-Yıllar boyunca Batman’in en büyük rakipleri ünlü Joker, Riddler, Penguen, Poison Ivy, Korkuluk ve daha az bilinen Bay Freeze ve Clayface’di.


3-İlk başta boyanmış gibi görünen 1992 filmindeki rezil Catwoman kostümü, aslında vakumlu bir kostümdü. Oyuncu Michelle Pfeiffer, açılmadan önce harekete geçmesi için sadece küçük bir penceresi olduğunu söyledi.


4- Jason Todd, Tim Drake, Stephanie Brown ve Damian Wayne yıllar boyunca Robin karakterini oynadı.


5- Bruce Wayne ve yardımcısı arasında 1950’lerde psikiyatrist Dr. Frederic Wertham tarafından eşcinsel bir ilişki olduğu tezi ileri sürülmüştür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır-www.EnteresanHayatlar.Com EnteresanHayatlar.com sitesini görüntülediğiniz an sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.