İlginç Bilgiler

İşte Size Araba Veya Motorlu Taşıtların Olmadığı Cennet Şehir

Bilinmeyenler Enteresan Bilgiler Enteresan Hayatlar

Trafikle ilgili birkaç yıl süren tutarlı ve ciddi kısıtlamalardan sonra, İspanyol şehri olan harikulade güzellik Pontevedra tanınmayacak bir şekilde dönüştürüldü.

Bu dönüştürülmeden ve değişimden sonra şehirde çok şey değişti Trafik kazalarında ölümler sıfıra indi ve komşu şehirlerdeki nüfus azalırken, orada 12 bin yeni bölge belirdi.

Buradaki yaya bölgesi aslen ortaçağ merkezinin yaklaşık 300 bin metrekarelik alanıydı. Şehir merkezindeki tüm parklar da kapalıydı bunun yerine yeraltı ve çevre üzerindeki diğer yerler açıldı.

Trafik ışıklarından kavşakların lehine kurtulmuş oldular, araçsız bölgeyi eski şehirden 18. yüzyıla kadar genişlettiler ve hızı 30 km / s ile sınırlamak için dış bölgelerdeki trafiği azaltmak için bir çok önlem alıp bugünkü haline eriştirdiler.


Tabi Pontevedra halkı değişiklikleri hemen kabul etmedi ve bir çok şeyi eleştirdi. Ancak şimdi burada yaşamanın ayrı bir güzelliği olduğunu ve çocuk yetiştirmenin diğer şehirlerden daha keyifli olduğunu kabul ediyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır-www.EnteresanHayatlar.Com EnteresanHayatlar.com sitesini görüntülediğiniz an sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.